15 Aralık 2013 Pazar

Tanem'in Diş Buğdayı


Eşim de ben de diş hekimiyiz,günde yüzlerce diş görüyoruz,15 Kasım akşamı ,dünyanın en şirin dişlerini gördük,ikisi bir arada:) Kutlamaya değer bu dişler gelene kadar 3 gece uyutmadı Tanem'i , aramızda ,emerek uyuyunca huzurla uyuyordu, içli içli ağlıyordu, daha 18 diş var bakalım onlar nasıl olacak.
Gelelim diş buğdayı partimize, önce aile arasında bir pasta kesip kutlarız diye işe başlamıştık, daha sonra 15 kişilik bir kutlamaya dönüştü.Çok büyük süslemeler olmasa da bir şeyler yapmaya çalıştık.
Tulumuna anneannesi keçe harflerle, dişim çıktı, yazmış.Tütüsü doğumunda hediye gelmişti kuzenimizden.,patiği halasından, tacı arkadaşımdan.Sağolsun sevenleri çok Tanem'in , çok şanslı bir bebek.


Balonları helyumla şişirtmedik, babası şişirdi ben de uçlarına rafya bağlayıp,tavana bantladım.Arkadaki fonu da baskıcıda hazırlattım.Bardaklara etiketleri de aynı baskıcıda yaptırdım,içindeki de diş buğdayı; haşlanmış buğday, mısır üzerine mısır.


Misafirlerimize hediyelerimiz , diş çerçevesinde Tanem:)


2 yorum:

  1. Merhaba,
    Paşabahçe'de bir ara diş sakalamak için kutular vardı, bu arada tütüye bayıldım :)

    YanıtlaSil
  2. Tanemciğin dişleri hayırlı uğurlu olsun... Bool bool yemekler yesin dişleriyle de büyüsün şirine;) darısı inşallah bize ;)

    YanıtlaSil

Siz ne düşünüyorsunuz ? Yorumunuz için teşekkürler ...